PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS

Już dziś możesz uatrakcyjnić swoje spojrzenie, bez konieczności codziennej aplikacji tuszu i czasochłonnego makijażu oka. Proponujemy zabieg trwałego przedłużania i zagęszczania rzęs przy użyciu metody Secret Lashes.

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ 1:1

Metoda 1:1 to innowacyjny sposób na pogrubienie, zagęszczenie i przedłużenie rzęs naturalnych, które są krótkie, słabo podkręcone i pozbawione objętości. To szybki i popularny sposób by otrzymać oszałamiający efekt wachlarza gęstych rzęs. Metoda polega na doklejeniu jednej sztucznej, syntetycznej rzęsy do jednej rzęsy naturalnej, co wymaga dużej wprawy i praktyki.

Efekt sztucznych rzęs uzyskany dzięki zastosowaniu metody 1:1, u niektórych klientek utrzymuje się nawet do 6 tygodni, jednak zaleca się uzupełnianie rzęs co 4-5 tygodni. Metoda ta jest całkowicie bezpieczna dla oka, powiek i rzęs – można stosować ją regularnie bez obaw o kondycję naturalnych rzęs.

Zaaplikowane rzęsy wyglądają i zachowują się zupełnie jak prawdziwe, są trwałe, lekkie, nie wichrzą się. Dają efekt pięknie wytuszowanych rzęs. Grubość i długość zastosowanych rzęs zależy od stanu rzęs klientki oraz od jej osobistych preferencji.