PIELĘGNACJA STÓP

Bez względu na to, gdzie Cię nogi poniosą… stawiaj pewne kroki zdrowymi i zadbanymi stopami. Otocz je szczególną troską i sięgnij po zabiegi, zapewniające kompleksową pielęgnację.

PEDICURE FREZARKOWY

Podstawowy zabieg przywracający stopom lekkość a paznokciom piękny wygląd.

Zabieg: odświeżająca kąpiel stóp, precyzyjne usunięcie martwego naskórka(z zachowaniem najwyższej higieny i ostrożności by zabieg był przyjemny i nie sprawił dyskomfortu), nadanie kształtu paznokciom wraz z opracowaniem skórek. Zabieg kończy się silnie wygładzającym peelingiem, który wygładzi i nawilży skórę stóp a dopełnieniem jest relaksujący masaż silnie nawilżającym balsamem. Efekt gładkich, nawilżonych i wypielęgnowanych stóp oraz pięknych i zadbanych paznokci.

Na zakończenie dla uzyskania pięknego efektu pomalowanie paznokci.

Pedicure wykonywany przy użyciu preparatów BalbCare.

PEDICURE KLASYCZNY HYBRYDOWY

Hybrydy zamiast zwykłego lakieru to doskonała alternatywa pielęgnacji paznokci. Gwarantuje długotrwały efekt, dzięki czemu każda kobieta może cieszyć się zadbanymi stopami. Niewątpliwą zaletą Pedicuru Hybrydowego jest fakt, iż lakier nie odpryskuje, nie kruszy się, nie pęka i nie ściera się. Połączenie pedicuru klasycznego z nałożeniem lakieru hybrydowego daje efekt wyjątkowo zadbanych stóp na wiele dni.