PIELĘGNACJA DŁONI

Dłonie są bardzo ważnym elementem dlatego powinny być piękne i starannie wypielęgnowane.

MANICURE

To tradycyjny zabieg polegający na pielęgnacji naturalnej płytki paznokcia i skóry dłoni. Wykonywany przy użyciu preparatów BalbCare.

manicure tradycyjny – usuwanie skórek przy użyciu cążek,

manicure biologiczny – usuwanie skórek za pomocą specjalnego preparatu i patyczka,

manicure kombinowany – usuwanie skórek za pomocą frezów.

MANICURE VINYLUX

Vinylux nowe lakiery o przedłużonej trwałości firmy CND gwarantują Państwu długotrwały efekt bez obaw o wygląd manicure. Szybkość schnięcia pod wpływem światła słonecznego oraz trwałość dają możliwość cieszenia się pięknym kolorem przez długi czas. Lakiery te nie wpływają negatywnie na kondycję paznokci, dlatego też mogą być stosowane przez cały rok. Ponadto Vinylux można bardzo łatwo usunąć przy użyciu zwykłego zmywacza do paznokci.

MANICURE HYBRYDOWY

Manicure hybrydowy to zdrowe, mocne paznokcie oraz trwały kolor z pięknym połyskiem każdego dnia.

Lakiery wykorzystane w manicure hybrydowym:

- nie niszczą i nie obciążają płytki paznokcia,

- nie ścierają się i nie odpryskują.

Kolor utrzymuje się na paznokciach 14 dni z wysokim połyskiem i około 10 min. usuwa się go bez moczenia, piłowania i drylowania.

Formuła jest cienka i elastyczna jak lakier do paznokci, zapewnia mocną ochronę przed łuszczeniem pozostawiając lustrzany połysk, nawet podczas rygorystycznego działania.

MANICURE JAPOŃSKI

Manicure japoński wzmacnia naturalną płytkę paznokcia, nadaje piękny połysk, uszczelnia płytkę paznokcia, zasila w składniki naturalne. W skład preparatów wchodzą: witaminy A + E, keratyna, pyłek pszczeli i krzemionka z morza japońskiego.

Zabieg polega na wmasowaniu odżywczej pasty w płytkę paznokcia. Następnie nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając puder, który powoduje zatrzymanie składników zawartych w paście przed spłukaniem z płytki paznokcia. Dodatkowym efektem tego zabiegu jest wysoki naturalny połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia.

Po wykonaniu zabiegu nie jest wskazane malowanie paznokci przez 4-5 dni, gdyż przyczepność lakieru do płytki paznokcia w tym okresie jest bardzo ograniczona.

Manicure japoński odkryje w pełni naturalne piękno paznokci. Zabieg trwa ok. 30 minut i należy go powtarzać co 2-3 tygodnie w celu uzupełnienia dobroczynnych składników.

PAZNOKCIE ŻELOWE

Metoda żelowa jest jedną z najbardziej popularnych sposobów na przedłużanie paznokci. Zabieg polega na przedłużeniu płytki paznokcia na szablonie. Wykorzystuje się w tym celu specjalny, światłoutwardzalny żel. Następnie opracowuje się pożądany, nieskazitelny kształt np. migdałki lub szpice. Paznokcie wykonane metodą żelową wyglądają bardzo naturalnie, a przede wszystkim możesz cieszyć się nimi bardzo długo.

Wykorzystujemy wyłącznie sprawdzone, bezpieczne i trwałe produkty do stylizacji paznokci, które długo utrzymują kolor i blask. Paznokcie żelowe są znacznie zdrowsze dla naszego organizmu niż paznokcie akrylowe. Żel UV jest znacznie bardziej delikatny dla organizmu, dlatego mogą z niego korzystać nawet kobiety w ciąży, co nie jest wskazane w przypadku metody akrylowej.

ZABIEG PARAFINOWY NA DŁONIE / STOPY

Na skórze dłoni / stóp wykonujemy peeling, następnie nakładamy specjalny preparat i zanurzamy je w ciepłej parafinie. Tak przygotowane otulamy i ogrzewamy przez 20 minut. Po usunięciu parafiny dłonie/ stopy są aksamitne i intensywnie nawilżone.