PIELĘGNACJA CIAŁA

Przygotowane przez nas zabiegi na ciało pozwalają cieszyć się gładką i jędrną skórą, wprawiają w cudowny nastrój. Poczujesz się zrelaksowana i odprężona.

MASAŻ KLASYCZNY

Podstawowy i główny masaż całego ciała lub jego partii z wykorzystaniem tradycyjnych technik masażu, które są podstawą także w innych masażach. W zależności od technik i celu masażu może on działać leczniczo bądź relaksacyjnie. Jest to najskuteczniejszy masaż w leczeniu chorób i wad kręgosłupa oraz całego narządu ruchu (mięśni, kości, stawów). Masaż klasyczny może być pobudzający, stosując mocniejsze techniki i działając na głębiej położone tkanki, bądź bardziej powierzchowny i delikatniejszy – masaż rozluźniający.

Przynosi wiele pozytywnych skutków leczniczych dla organizmu, m.in: obniża napięcie mięśniowe, działa przeciwbólowo, rozluźniająco, przyspiesza regenerację mięśni (nawet 5 krotnie), poprawia ich jędrność i elastyczność, poprawia krążenie, zmniejsza przykurcze, niedowłady, poprawia ruchomość w stawach, przyspiesza rehabilitację, odżywia tkanki, zapobiega zanikom mięśniowym, a także przyspiesza przemianę materii. Dzięki temu stosowany jest z powodzeniem w wielu schorzeniach ukł. ruchu, jak różnego rodzaju schorzenia i wady kręgosłupa, w rehabilitacji po złamaniach, skręceniach itd, zaburzeniach ukł. nerwowego (np. rwa kulszowa, porażenia, uciski nerwowe, uszkodzenia nerwów itd.), czy ukł. krwionośnego (poprawa krążenia). Stosowane są tutaj techniki głaskania, rozcierania, ugniatania, wibracji i oklepywania.

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

Masaż kamieniami jest niezwykłym połączeniem masażu, terapii energetycznej oraz przynoszącym ulgę oddziaływaniem ciepłych kamieni. Wpływa na wszystkie sfery życia człowieka, cały organizm zostaje podczas masażu naładowany nową energią i witalnością. Opierając się na teorii przepływu energii życiowej poprzez organizm, aktywuje rozmieszczone w naszym ciele ośrodki energii, zwane w jodze czakrami. Niezwykłe doznania, głęboki relaks, uzdrawiająca moc.

MASAŻ RELAKSACYJNY

Delikatnie przeprowadzany zabieg całego ciała, który połączony z refleksoterapią stóp wprowadza w stan głębokiego relaksu i ukojenia. Wykonywany w przyjemnej atmosferze, spokojnej muzyce uwolni Cię od stresu oraz zregeneruje siły. Do każdego masażu używane są olejki o właściwościach dobranych do Państwa potrzeb.

MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż Gumową Bańką Chińską to bardzo skuteczna nieinwazyjna terapia antycellulitowa wykorzystywana w kosmetyce. Przy regularnym stosowaniu daje niesamowite efekty. Zmniejsza obrzęki, ujędrnia skórę, poprawia jej elastyczność i kolor. Stosowana wraz z preparatami spalającymi tkankę tłuszczową zmniejsza kłopotliwe obwody ciała.

Celem zabiegu jest wywołanie intensywnego przekrwienia tkanek. Rozszerzenie naczyń krwionośnych i wzrost ich przepuszczalności warunkuje doskonałe przyswojenie składników aktywnych emulsji antycellulitowych i wyszczuplających. Odpowiednie dokrwienie powoduje lepsze odżywienie tkanek, co zapobiega tworzeniu się cellulitu. Podczas zabiegu dochodzi do przyspieszenia przemiany materii, co w efekcie redukuje tkankę tłuszczową i oczyszcza skórę z toksyn.

MASAŻ WYSZCZUPLAJĄCY

Masaż oparty na technikach masażu klasycznego z położeniem większego nacisku na rozcieranie i ugniatanie. Intensywne ugniatanie i rozcieranie prowadzi do silnego przekrwienia masowanych części ciała, a co za tym idzie do wydzielania się dużych ilości ciepła, co z kolei przyspiesza wewnątrzkomórkową przemianę materii. Oklepywanie wprowadzając tkanki w silne drgania, powoduje rozdrabnianie toksycznych złogów oraz usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zastosowanie olejków cytrusowych intensyfikuje spalanie tkanki tłuszczowej.